>WORDPRESS FEJLESZTŐT ide!<

A pozícióról

Profi wp fejlesztőt keresünk csapatunkba, ahol nagyon nagyon fognak szeretni, ha minőségi munkáddal, naprakészségeddel és gyorsaságoddal segíteni tudod a többiek munkáját.

Főbb feladatok

  • Miután kitaláltuk az éppen aktuális online értékesítési rendszert, grafikusunk megrajzolja az oldalt és az így előkészített sketch fileokból kell életre keltened azt minél hamarabb.
  • A munka az optimális tárhelybeállításokkal és a wp telepítésével kezdődik, projektenként egyedi témákat készítünk hozzájuk, és a szöveges és képes tartalom felviteléig, esetleges betanításig / dokumentációig tart, ha az oldalt ügyfélnek szánjuk.
  • A munkánk nem áll meg egy oldal elkészítésénél, mivel a vásárolt forgalmat mi finanszírozzuk, ezért létkérdés, hogy a működése folyamatosan monitorozva / fejlesztve legyen. Emiatt már bőven túlléptünk az össze vissza telepített plugines megoldásokat, saját kódolású megoldásaink vannak, és ezeket preferáljuk, tehát tapasztalat ebben is kell.

Támogatandó területek

Teljes online marketing rendszereket állítunk össze ügyfeleink számára, ezért a folyamatok széles skálájára van kihatásod: egyrészt meg kell tudnod valósítani azt az látványtervet, amit a grafikusunk tervezett, másrészt az oldal széleskörű integrációját is meg kell oldanod:

  • mérési rendszerek előkészítése
  • autoresponder integráció
  • egyéb külső rendszerek integrációja (pl pop up szoftver, chatbox, stb)

A ui ux design maximális megvalósítása, az oldal gyorsasága, a kód tisztasága mind azt támogatja, hogy a konverzióink a lehető legoptimálisabb áron kerüljenek az ügyfeleinkhez. Ezért a munkatársak visszajelzései alapján (ppc, mérési szakember), ha szükséges akkor fejlesztünk az oldalon, ezért fontos, hogy ne engedd el az oldalt, hanem tudd tovább faragni.

Ha eddig is kiváló minőségben dolgoztál de azt az ügyfeleid soha nem értették meg és értékelték az ismerethiányuk miatt, akkor jelentkezz hozzánk, mert mi ki vagyunk éhezve egy profi szakemberre, és értjük és elismerjük a hozzáértésedet!

Amit kínálunk

  • Csapatot: adat alapon dolgozó és döntő, folyamatosan tanuló, eredményorientált kis brigádunk van
  • Kedvenc területeink: marketing, analitika, ppc, seo, webdesign, marketingautomatizálás, konverzióoptimalizálás, üzleti elemzés, adatokra alapozott üzletfejlesztés.
  • Kevés, de válogatott ügyfelet. A legtöbb munkád esetén mi magunk leszünk az ügyfeleid, azaz nem a nulláról kell elmagyaráznod semmit és meg is becsüljük a teljesítményed, mert értünk hozzá, látjuk a hasznát, és most érezzük a hiányát.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget: a fenti területek átfogó ismeretére tehetsz szert
  • Versenyképes fizetést
  • Könnyű megközelíthetőséget: az óbudai Fő tértől 3 percre van az iroda

Jelentkezésedet küldd az info@seolab.hu email címre.

Az email tárgya: “Vezetékneved Keresztneved wp fejlesztő 2018

Ebben írd meg:

  • Hogyan tartod naprakészen a szakmai tudásodat.
  • Mi a munkamódszered, milyen formában szeretsz dolgozni.
  • Portfoliót az eddig elkészített oldalakról, és egy összesítést, hogy hány oldalt készítettél el.
  • Téma és kiegészítő listát, amit szeretsz használni.
  • Részletezd, hogy a miért tartod érdekesnek a csapatunkhoz való csatlakozást.
  • Jelöld meg a fizetési igényedet
  • Csatold az önéletrajzod

Rólad

Ismered és használod a következőket

  • Wordpress
  • HTML, CSS parancsok
  • Javascript parancsok

Előnyt jelent

  • PHP nyelv ismerete