>Account Managert ide!<

A pozícióról

Lelkes, gondolkodni tudó, folyamatos tanulásra és fejlődésre nyitott account manager számára szakmai kihívásokat és sikereket kínáló főállású poziciót kínálunk online marketing ügynökségünknél. Téged keresünk, ha képes vagy több szakember munkájának eredményét az ügyfél felé érthetően összefoglalni, ha a folyamatokat nem követed, hanem irányítod.

Szeretni fogunk, ha a csapat kommunikációját összefogod, és ezzel könnyebbé teszed munkánkat és az ügyfél életét is. Mi rajongunk a szakterületünkért, viszont eddig nem találtuk meg azt, aki a rengeteg munkánkat egykézben összefogja és az ügyéfél felé érthetően kommunnikálja.

Főbb feladatok

  • El kell jönni az ügyféltalálkozókra, az ott rögzített megállapodásokat később végig kell koordinálni, ha szükséges akkor a csapat bevonásával.
  • A vállalatirányítási rendszerünkbe az ügyfél megbeszélésen elhangzottak alapján rögzítened kell mindent ami a projekt része, ennek státuszáról az ügyfelet tájékoztatni kell.
  • Projekt céljainak megfelelő inputok begyűjtése, ellenőrzése
  • A projektek során Te leszel elsődleges kapcsolattartóként megjelölve az ügyfél felé. Ezzel kapcsolatban feladat, hogy minden, a háttérben folyó munkát fogj össze, és az ügyfelet rendszeresen tájékoztasd az eredményekről
  • Minden, az ügyféltől jövő kérés, megkeresés számontartása, megválaszolása a te felelősséged, de természetesen ebben segít mindenki a maga szakterületével, illetve tudsz támaszkodni a fejlett vállalatirányítási szoftverre is.
  • A szakmai munkát nem neked kell irányítani, de az erről való tájékoztatás a te felelősséged

Támogatandó területek

Teljes online marketing rendszereket állítunk össze ügyfeleink számára, ezért a folyamatok széles skálájára kell rálátásod legyen:

  • Stratégiai tervezés során a meetingeken kell részt venni, azt összefoglalni az ügyfél a a csapat többi tagja felé.
  • Webdesign, webfejelsztés során a desingerek és fejelsztők munkáját kell összefogni, jóváhagyatni, pontosítani az ügyféllel.
  • Látogatói forgalomvásárlás során a fiókkezelők munkáját tudod könnyíteni azzal, hogy minden szükséges inputot rendelkezésre bocsátasz a sikeres kampányokhoz.
  • Rendszeres analitikai alapú optimalizálás során a javaslatok jóváhagyása és az ebből fakadó további feladatok koordinálása a feladat.
  • A teljes projektet végig kell kísérni a dokumentációval

Amit kínálunk

  • Csapatot: adat alapon dolgozó és döntő, folyamatosan tanuló, eredményorientált kis brigádunk van. Kedvenc területeink: marketing, analitika, ppc, seo, webdesign, marketingautomatizálás, konverzióoptimalizálás, üzleti elemzés, adatokra alapozott üzletfejlesztés
  • Kevés, de válogatott ügyfelet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget: a fenti területek átfogó ismeretére tehetsz szert
  • Versenyképes fizetést
  • Könnyű megközelíthetőséget: az óbudai Fő tértől 3 percre van az iroda

Jelentkezésedet küldd az info@seolab.hu email címre.

Az email tárgya: “Vezetékneved Keresztneved account manager 2017

Ebben írd meg:

  • Hogyan tartod naprakészen a szakmai tudásodat,képességedet
  • Mi volt a 2 legutóbbi hasznos tananyag, amit szakmai témában olvastál
  • Milyen sikeredre vagy a legbüszkébb és miért
  • Részletezd, hogy a miért tartod érdekesnek a csapatunkhoz való csatlakozást
  • Jelöld meg a fizetési igényedet
  • Csatold az önéletrajzod

Rólad

Ismered és használod a következőket

  • Google alapú levelezési rendszerben jártas vagy
  • Online marketing folyamatokról van tapasztalatod
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Marketing területén szerzett tanulmányok
  • Google termékek alapszintű ismerete
  • Facebook ads rendszer alapszintű ismerete
  • Angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • Alapos vagy és körültekintő

Előnyt jelent

  • Facebook ads vizsga
  • Google AdWords vizsga
  • Google Analytics ismeret